İdrar Kaçırma Cinsel Yaşamımı Nasıl Etkiler

İdrar Kaçırma Cinsel Yaşamımı Nasıl Etkiler


Vücudunuzu kontrol altında tutamadığınız durumlarda kendinizi çekici ve emin hissetmek zor olabilir. Cinsel ilişki sırasında idrar sızıntısı korkusu, eşlerle bu tür yakınlaşmalardan kaçınmaya neden olabilir. Bu durumdan kaynaklanan düşük benlik saygısı, depresyon veya idrar kaçırma ile ilgili endişeler de cinsel yaşamınızı olumsuz etkileyebilir.

İletişim her zaman esastır. Aksi takdirde, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sevgi ve duygusal destekten yoksun olabilirsiniz. Partneriniz/eşiniz ile bu durumu konuşarak birlikte çözüm aramak en doğru yoldur.

Artifisyel Üriner Sfinkterlerin önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve Artifisyel Üriner Sfinkter tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.


Etiketler:


Şu an buradasınız:


İdrar Kaçırma Tedavisi

Bize Ulaşın

ANDROMED (RIGICON MEDİKAL A.Ş.)
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim

WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.