İdrar Kaçırma Sorunu ile Yaşamak

İdrar Kaçırma Sorunu ile Yaşamak


İdrar kaçırma fiziksel ve psikolojik sağlığınızı etkileyen izole edici bir durum olabilir. Yaşamı tehdit edici olmasa da, genellikle yaşam kaliteniz üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. İdrar kaçırma sosyal hayatınızı, işinizi ve cinsel yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Fiziksel ve duygusal rahatsızlığa neden olur. Hastaların sık yaşadığı halka açık bir yerde istenmeyen bir idrar sızıntısı üzücü ve utanç verici olabilir. Bu, evden ayrılma korkusuna, sizin ve sevdiklerinizin hayattan tamamen zevk almasını engelleyen bir kendini tecrit etme soyutlanma duygusuna yol açabilir.

İnkontinansın birçok nedeni vardır. İdrar kaçırma durumuna karşı sosyal tutumlar, en yakın arkadaşlarınızla bile bu konuda konuşmayı zorlaştırabilir. Profesyonel yardım almak, zihninizi rahatlatır ve durumla daha iyi başa çıkmanızı sağlar.

Nasıl Yardım Alabilirim?

İdrar kaçırma probleminizde size yardımcı olabilecek uzman ürolog doktorlar mutlaka çevrenizdeki hastanelerde vardır. Hekimler sizin probleminize bir çözüm bulmak ve yardımcı olmak için oradadırlar. Yardım istemekten korkmayın.

Artifisyel Üriner Sfinkterlerin önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve Artifisyel Üriner Sfinkter tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.


Etiketler:


Şu an buradasınız:


İdrar Kaçırma Tedavisi

Bize Ulaşın

ANDROMED (RIGICON MEDİKAL A.Ş.)
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim

WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.