Kateter Kullanımı Günlük Hayatımı Nasıl Etkiler

Kateter Kullanımı Günlük Hayatımı Nasıl Etkiler


Bazen idrar sızıntısını önlemek için hastaların kateter kullanması gerekebilir. Mesanenizi aralıklı olarak birkaç saatte bir boşaltmak için kateterin üretranıza nasıl yerleştirileceği size öğretilebilir. Çok uygulanan bir yöntem olmamakla birlikte bazı tıbbi gerekliliklerde bir süre kullanılması gerekebilir. Prezervatif sonda kullanımı da bazı durumlarda kurtarıcı olabilir. Tüm bu yöntemleri hekimlerinize danışmanızda fayda vardır.

Artifisyel Üriner Sfinkterlerin önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve Artifisyel Üriner Sfinkter tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.


Etiketler:


Şu an buradasınız:


İdrar Kaçırma Tedavisi

Bize Ulaşın

ANDROMED (RIGICON MEDİKAL A.Ş.)
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim

WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.