Skip to main content

Hakkımızda


Andromed

1992 yılında Üroloji Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Lüleci tarafından Ankara’da kurulan Andromed, sağlık sektöründe Amerikan ve Avrupa’nın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüklerini uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Üroloji branşında inovatif ürün satışı ve hekimlere tıbbi destek sunma konularında çözümler sağlayan Andromed, aynı zamanda erektil disfonksiyon ve inkontinans tedavisi konularında vaka başına cerrahi ve eğitim desteği vermektedir. Bu hizmetlerle birlikte Andromed, sağlık profesyonelleri arasında ilk tercih edilen ve yenilikçi uygulamalarıyla tanınan bir firma haline gelmiştir.

Rigicon markasının ürolojiye yönelik erkek inkontinans ürünleri, penis protezleri ve testis protezleri satış hizmetlerini de başarıyla yürüten Andromed, yenilikçi ve ileriyi hedefleyen bakış açısıyla sektörde değer katmaya devam etmektedir.

Andromed, Rigicon Medikal A.Ş.’nin bir iştiraki olarak faaliyet göstermektedir ve sunduğu profesyonel sağlık çözümleri ile sektöre katkı sağlamaya devam edecektir.